درباره کلینیک تخصصی دکتر نوایی

صفحه نخست درباره کلینیک تخصصی دکتر نوایی

به وبگاه کلینیک تخصصی دکتر نوایی خوش آمدید

تیم تخصصی کاشت ابرو کلینیک دکتر نوایی (دکتر نوایی و دکتر طباطبایی) فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نیز بیمارانی از کشورهای اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

کاشت ابرو به روش FUT میکروگرافت و FIT ماکروگرافت

تیم تخصصی پیوند ابروی کلینیک دکتر نوایی در ابتدا با توجه به برتری تکنیک FIT ماکروگرافت کار خود را با کاشت ابرو با این تکنیک شروع نمود سپس با توجه به پیشرفت تکنیک‌ها و تجهیزات همگام با تکنیک‌های روز اروپا و امریکا به مرور در سال ۱۳۸۸ استفاده از تکنیک جراحی FUT میکروگرافت را در دستور کار خود قرار داد.
این تیم از پزشکان و تکنیسین‌هایی تشکیل یافته است که با شرکت در کنگره‌ها و کارگاه‌های جهانی کاشت ابرو همواره آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت ابرو طبیعی را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی دکتر نوایی، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

این تیم آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت مو طبیعی، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی دکتر نوایی، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

چرا متقاضیان کاشت ابرو کلینیک دکتر نوایی را انتخاب می‌کنند

نگاهی به ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد کلینیک دکتر نوایی که باعث شده متقاضیان زیادی کلینیک دکتر نوایی را برای کاشت ابروی طبیعی و خدمات دیگر انتخاب کنند.

سرتیفیکیت‌های تخصصی

پزشکان کلینیک دکتر نوایی همگی دارای بورد تخصصی از مراجع معتبر بوده و به‌صورت مرتب در کنگره‌ها و همایش‌های تخصصی مربوطه در سرتاسر دنیا شرکت می‌نمایند.

فعالیت در داخل و خارج از کشور

متخصصین کلینیک دکتر نوایی هم در داخل کشور و هم در کشورهای همسایه مشغول به فعالیت هستند لذا کیفیت کار مجموعه در حد استانداردهای بین‌ المللی و روز دنیا می‌باشد.

تجهیزات به روز و کادر مجرب

کلینیک دکتر نوایی همواره در حال به‌روزرسانی تجهیزات و دانش کادر خود برای ارائه بهترین متدها و نتایج ممکن کاشت ابرو می‌باشد.

رضایتمندی حداکثری مشتریان

ثمره تخصص و مدیریت در کلینیک دکتر نوایی رضایت‌مندی حداکثری مشتریان این مجموعه است به‌طوری که امروزه در تمامی شبکه‌های اجتماعی می‌توانید نظر مثبت مراجعین مجموعه را مشاهده نمایید.

خدمات کلینیک تخصصی دکتر نوایی

کلیه خدمات زیبایی را یکجا و در یک محل توسط تیم تخصصی کلینیک دکتر نوایی دریافت کنید

کاشت ابرو آقایان

آقایان هم با هدف بازسازی جای زخم ابرو و ترمیم نواقص در اثر ریزش ابرو و هم با هدف تغییر مدل ابرو‌ می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

روش اسکالپ یا میکرواسکالپ یک روش نوین پزشکی است که در حیطه بهبود کم‌پشتی ناشی از ریزش مو کاربرد فراوان دارد

کاشت موی بانوان

کاشت موی طبیعی برای بانوان با استفاده از به‌روزترین و معتبرترین روش‌های دنیا برای خانم‌ها

کاشت ابرو

کاشت ابرو با جدیدترین متدهای پزشکی روز دنیا برای خانم‌ها و آقایان

پزشکان و متخصصین

کلینیک تخصصی دکتر نوایی با همکاری جناب آقای دکتر پارسا نوایی، سرکار خانم دکتر مهرناز طباطبایی، سرکار خانم دکتر مریم ملکی و گروهی از پرسنل و تکنیسین‌های متخصص و با تجربه همواره در حال به روز نگه داشتن دانش، متدها و تجهیزات خود بوده و دغدغه همیشگی آن‌ها ارتقا سطح کیفیت ارائه خدمات است

Blank Image

دکتر پارسا نوایی

متخصص کاشت ابرو


بورد پیوند موی طبیعی سرپرست تیم کاشت ابروی کلینیک تخصصی دکتر نوایی

Blank Image

دکتر مریم ملکی

متخصص پوست

متخصص مو


متخصص پوست و مو، مسئول فنی کلینیک تخصصی دکتر نوایی

Blank Image

دکتر مهرناز طباطبایی

متخصص کاشت ابرو


بورد پیوند موی طبیعی سرپرست تیم کاشت ابروی کلینیک تخصصی دکتر نوایی

موقعیت کلینیک روی نقشه