درباره کلینیک تخصصی دکتر نوایی

صفحه نخست درباره کلینیک تخصصی دکتر نوایی

به وبگاه کلینیک تخصصی دکتر نوایی خوش آمدید

تیم کاشت ابرو دکتر نوایی ( کلینیک سینایار ) فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۴ در زمینه کاشت ابرو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نیز بیمارانی از کشورهای اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند ابروی طبیعی قرار گرفته‌اند.

این تیم از پزشکان و تکنیسین‌هایی تشکیل یافته است که با شرکت در کنگره‌ها و کارگاه‌های جهانی کاشت ابرو همواره آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در جراحی های کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی سینایار ، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

چرا متقاضیان کاشت ابرو کلینیک دکتر نوایی را انتخاب می‌کنند

چرا متقاضیان کاشت ابرو کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) را انتخاب می‌کنند
نگاهی به ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) که باعث شده متقاضیان زیادی این کلینیک را برای کاشت ابروی طبیعی و خدمات دیگر انتخاب کنند.

سرتیفیکیت‌های تخصصی

متخصصین پوست کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) همگی دارای بورد تخصصی پوست و مو از وزارت بهداشت ایران بوده و به‌صورت مرتب در کنگره‌ها و همایش‌های تخصصی مربوطه در سرتاسر دنیا شرکت می‌نمایند.

فعالیت در داخل و خارج از کشور

متخصصین کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) هم در داخل کشور در شهر اصفهان و کیش و هم در کشورهای همسایه در کشور عمان و شهر مسقط مشغول به فعالیت هستند لذا کیفیت کار مجموعه در حد استانداردهای بین‌ المللی و روز دنیا می‌باشد.

تجهیزات به روز و کادر مجرب

کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) همواره در حال به‌روزرسانی تجهیزات و دانش کادر خود برای ارائه بهترین متدها و نتایج ممکن کاشت ابرو می‌باشد.

رضایتمندی حداکثری مشتریان

ثمره تخصص و مدیریت کیفیت در کلینیک دکتر نوایی ( سینایار ) رضایت‌مندی حداکثری مشتریان این مجموعه است به‌طوری که امروزه در تمامی شبکه‌های اجتماعی می‌توانید نظر مثبت مراجعین مجموعه را مشاهده نمایید.

خدمات کلینیک تخصصی دکتر نوایی

کلیه خدمات زیبایی را یکجا و در یک محل توسط تیم تخصصی کلینیک دکتر نوایی دریافت کنید

کاشت ابرو آقایان

آقایان هم با هدف بازسازی جای زخم ابرو و ترمیم نواقص در اثر ریزش ابرو و هم با هدف تغییر مدل ابرو‌ می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

روش اسکالپ یا میکرواسکالپ یک روش نوین پزشکی است که در حیطه بهبود کم‌پشتی ناشی از ریزش مو کاربرد فراوان دارد

کاشت موی بانوان

کاشت موی طبیعی برای بانوان با استفاده از به‌روزترین و معتبرترین روش‌های دنیا برای خانم‌ها

کاشت ابرو

کاشت ابرو با جدیدترین متدهای پزشکی روز دنیا برای خانم‌ها و آقایان

پزشکان و متخصصین

کلینیک تخصصی دکتر نوایی متشکل از تکنیسین‌های متخصص و با تجربه همواره در حال به روز نگه داشتن دانش، متدها و تجهیزات خود بوده و دغدغه همیشگی آن‌ها ارتقا سطح کیفیت ارائه خدمات است

Blank Image

دکتر پارسا نوایی

متخصص کاشت ابرو


سرپرست تیم کاشت ابروی کلینیک تخصصی دکتر نوایی

موقعیت کلینیک روی نقشه