مشاوره غیرحضوری

مشاوره کاشت مو ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین بخش از مراحل قبل از انجام عمل پیوند مو می باشد. مراجعه حضوری اگرچه برای ساکنین شهر اصفهان و حومه آن مشکل نیست اما برای مراجعین از دیگر نقاط کشور ، سفری چند ساعته و حتی چند روزه تنها برای مشاوره کاشت مو چندان آسان نیست.

اصولا برای انجام عمل کاشت مو ، پس از تماس تلفنی با کلینیک و دریافت اطلاعات کلی ، جهت مشاهده وضعیت ریزش مو ، سطح پوشش قابل ایجاد ، چگونگی نتیجه نهایی کاشت و تعیین هزینه ، یک نوبت مشاوره حضوری هماهنگ شده که فرد برای انجام مشاوره می بایست به مطب مراجعه کند. پس از این جلسه در صورت تصمیم به انجام عمل اطلاعات قبل از عمل در اختیار شما قرار گرفته و یک سری آزمایشات خون درخواست می شود.مشاوره تلفنی کاشت مو

مشاوره کاشت مو ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین بخش از مراحل قبل از انجام عمل پیوند مو می باشد لذا گروه تخصصی پیوند موی “دکتر نوایی” با همکاری کلینیک تخصصی جراحی های پوست و موی “دکتر نوایی” جهت رفاه حال تمامی هم میهنان عزیز برای اولین بار در ایران دست به راه اندازی سامانه هوشمند تخمین هزینه اینترنتی نموده است و با در اختیار گذاری اطلاعات مورد نیاز پیش از کاشت مو و نیز لیست آزمایشات لازم ، فرد را از مراجعه حضوری برای مشاوره اولیه بی نیاز نموده است.

 

براى انجام مشاوره غیرحضورى می توانید به تکمیل فرمی که در بخش تخمین هزینه اینترنتی این سایت آمده است اقدام نمایید

پس از آن یکی از پزشکان تیم با شما تماس گرفته و مشاوره و اطلاعات لازم راجع به سطح پوشش قابل ایجاد ، چگونگی نتیجه نهایی کاشت، تعداد جلسات مورد نیاز، تکنیک عمل و هزینه انجام عمل را در اختیار شما قرار می دهد، همچنین در این مشاوره مسائلی از جمله سطح توقع شما از کاشت مو به بحث گذاشته می شود و بررسی های پزشکی از نظر بیماری های خاص، مشکلات قلبی و پوستی، فشار خون، بیماری های تیروئید، داروهای مصرفی و سایر موارد توسط پزشک انجام می شود و در صورت نیاز آزمایشات تکمیلی و یا ویزیت برخی از متخصصین خاص در خواست می شود و شما نیزمی توانید سوالات خود را مطرح و جواب آنرا دریافت کنید.

 

توجه: تخمین دقیق هزینه و تعداد جلسات کاشت مو منوط به مراجعه حضوری می باشد و در این سیستم تنها هزینه بصورت یک بازه تخمین زده می شود.

آزمایشات: با

آزمایشات مورد نیاز برای انجام عمل پیوند مو:

    CBC

    FBS

   AST – ALT – ALK

    PT – PTT – INR

    HBs Ag

   HCV Ab

    HIV Ab

توجه: جواب این آزمایشات را باید پیش از تعیین زمان عمل فاکس یا ایمیل نمایید، بدیهی است که در روز عمل می بایست اصل جواب آزمایشات را همراه خود داشته باشید.

چند جلسه لازم است؟
تعداد جلسات بستگی دارد به:
۱- وسعت منطقه گیرنده موی سر
۲- تراکم موی منطقه دهنده سر
۳- خصوصیات ظاهری و جنس موی بیمار ، مثلاً کاشت موی مجعد ظاهری پرپشت تر از کاشت موی صاف با تعداد مشابه ایجاد می کند.

جهت انجام مشاوره تلفنی به طرح های ریزش مو و تعداد جلسات مورد نیاز در شکل زیر توجه کنید و ببینید ریزش موی شما به کدام شکل نزدیکتر است.
البته تعداد جلسات ذکر شده در این تصاویر جهت پوشش کامل ناحیه طاس می باشد و بسته به نظر مراجعین محترم می توان تنها ناحیه مورد نظر آن ها (مثلا فقط جلوی سر را ) در یک جلسه کاشت کرد.

به گالری تصاویر این سایت و سایت های مشابه ایرانی و خارجی نیز به دقت نگاه کنید و در نظر داشته باشید این عکس ها مربوط به هر فرد با ویژگی های ظاهری و جنس موی منحصر به خود می باشد، بنابراین اگرقصد کاشت مو دارید خود را با فرد دیگر قیاس نکنید، واقع بین باشید و انتظارات غیرمنطقی از عمل کاشت مو و پزشک خود نداشته باشید.